گروه ما فعالیت خود را با تولید وب سایت، فروشگاههای اینترنتی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین آغاز نمود و برای سالها در این زمینه فعالیت داشته است. در این مدت با وب سایت‏هایی مواجه بودیم یا به اصرار مشتریان وب‏ سایت‏هایی را طراحی می‏کردیم که دلیل راه اندازی آنها برای ما قابل درک نبود. قطعاً هدف آنها توسعه کسب و کار، افزایش فروش، دستیابی به سود بیشتر و یا به عبارت دیگر، بهتر و بیشتر دیده شدن در دنیایی بود که هر روز رقابت در آن تخصصی ‏تر و سخت تر می‏شد، اما به نظر ما راه و روشی که پیش گرفته بودند با اهدافشان مطابقت نداشت.


به منظور بررسی این موضوع، بر آن شدیم تا به بازار، رقبا و همچنین روندهایی که در بازار در حال شکل گیری یا طی شدن هستند و اتفاقاتی که در کسب و کارها در حال رخ دادن است، نگاه دقیق تری بیندازیم. نتیجه بررسی ها و همچنین تجربیات کاری ما نشان داد که بسیاری از وب سایت ها عمر کوتاهی دارند، خصوصاً آنهایی که به یک کسب و کار فیزیکی غیرآنلاین وابسته نیستند. در اکثر موارد افراد به واسطه داشتن یک سری توانایی ها، به فکر فروش آنلاین و راه اندازی وب سایت افتاده اند درحالیکه به سایر موارد مهم از جمله تامین، بازار، مشتری، روش ارائه محصول، لجستیک و غیره توجه کافی نداشتند و تجربه نشان داده است که این، برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کافی نیست.


برای رسیدن به راهکار و رفع این مشکل، این گروه در کنار تمامی خدمات مربوط به راه اندازی کسب و کار آنلاین، در زمینه فعالیت مشتریان خود شروع به رصد بازارشان، عملکرد رقبایشان، روندهای بازار (مانند شبکه های اجتماعی، همه گیر شدن نرم افزارهای موبایل، شیوع خریدهای اینترنتی) و روش های بهبود آن، نمود. نتیجه این کار، دستیابی گروه به تجربیات ارزشمندی است که شرح آن در این وب سایت قابل روئیت می باشد.


در ای‏ اشاره باور داریم که همه چیز برای راه اندازی کسب و کار آنلاین در اختیار مشتری است و تنها اشاره ای برای بهتر دیده شدن وضعیت او، رقبا، بازار، سرمایه گذاری ها، راهکارهای بهتر دیده شدن و ایجاد ارتباط موثرتر با مخاطبانش و موارد دیگر، می‏تواند مشتری را به اهدافش از ایجاد یک کسب و کار آنلاین بسیار نزدیک تر کند. این گروه ادعا دارد با اتکا به تجربیاتش طی سالیان گذشته، می تواند برای مشتریان خود اشاره ای باشد به سوی هدف.


با مراجعه به قسمت “تحقیق کسب و کارهای آنلاین” این وب سایت، خلاصه ای از روند اجرایی قابل دستیابی است. همچنین به منظور درک بیشتر مطالب ذکر شده، پیشنهاد می شود از سرویس همیشه رایگان آن استفاده نمایید.


در پایان، این گروه امیدوار است که بتواند مشتریان خود را حمایت نماید تا در دنیای مجازی که شاید وقت آن رسیده باور کنیم دیگر مجازی نیست و در بسیاری از موارد، حتی از کسب و کارهای فیزیکی نیز سبقت گرفته، به طور موثرتر و فعال تر دیده شوند.