پلتفرم اشاره زیر ساختی است برای تبدیل هر چه سریعتر ایده های شما به کسب و کارهای آنلاین. بر خلاف سایت ساز های معمول و بر خلاف فروشگاه ساز های حال حاضر که هر کدام در زمینه ای بخصوص فعالیت دارند پلت فرم توسعه داده شده توسط ای اشاره این امکان را فراهم می کند تا بی نهایت ایده و خلاقیت را پاسخ گوید و ایده های شما را به واقعیت تبدیل نماید. با استفاده از این پلتفرم محدودیتی از لحاظ تکنیکی وجود ندارد و هر آنچه شما اراده کنید قابل پیاده سازی است و این دقیقا برخلاف پکیج های آماده موجود است که خود سدی هستند برای ارتقا کسب و کار آنلاین مشتریان.

از مزایای این پلتفرم می توان به امکانات بی نهایت زیاد آن برای گسترش، ارتقاء، بهبود و متخصصین فراوان فعال در این حوزه اشاره کرد. این پلتفرم بر بستر وردپرس و با بهره گیری از زبان برنامه نویسی PHP توسعه داده شده است.

به همین جهت با بسیاری از زبانهای برنامه نویسی ساختار یافته و نیز بسیاری از سایت ساز ها و فروشگاه سازهای حال حاضر انطباق داشته و به راحتی امکان انتقال اطلاعات از هریک از این وب سایت ها به آن وجود دارد.

سرعت، امنیت، به روز رسانی های مرتب و انعطاف پذیری بسیار بالای این پلتفرم این امکان را فراهم آورده است تا یکی از بهترین انتخاب های موجود برای راه اندازی کسب و کار ها باشد. تیم فنی ای اشاره با تولید ده ها ساعت فیلم و چندین مطلب آموزشی در خصوص چگونگی استفاده از این محصول در تمامی مراحل در کنار شماست.